Realizácia závlahy

Realizácia závlah

Naša firma ponúka kompletné závlahárske práce od návrhu projektu vrátane cenovej kalkulácie, cez kompletnú realizáciu  až po odovzdanie Vašej závlahy. Našich zákazníkov počúvame a snažíme sa vyhovieť ich požiadavkám. Sme presvedčení, že zrealizujeme predstavy aj tých najnáročnejších z vás.

Výhody automatického závlahového systému TORO

Usporí Vám čas, prinesie nezávislosť.

Spúšťanie závlahy je riadené ovládacou jednotkou, ktorá automaticky (bez prítomnosti obsluhy) spustí zavlažovanie v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu a to aj počas Vašej dovolenky.

Šetrí Vaše prostriedky vynakladané za vodu a energiu.

Ideálnym časom pre závlahu sú nočné, alebo skoré ranné hodiny. Vtedy sú straty odparovaním a intenzita vetra najmenšie, čo priaznivo ovplyvňuje spotrebu vody. Taktiež je v tomto čase teplota vody blízka teplote povrchu zeme, čo zasa prospieva trávniku i rastlinám. Všetky riadiace jednotky môžu byť navyše vybavené senzorom, ktorý v prípade dažďa preruší zavlažovanie.

Rovnomerne dodáva vodu rastlinám.


Postrekovače sú rozmiestnené na ploche tak, aby bola celá plocha pokrytá závlahou presne a rovnomerne. Vytvárajú takmer dokonalú ilúziu dažďa. Vďaka širokej ponuke postrekovačov TORO sme schopní optimálne zavlažiť každý kút Vašej záhrady.

Odoberá starosti a prácu so zavlažovaním.


Všetky postrekovače pre zavlažovanie trávnika sú výsuvné. To v praxi znamená, že sú ukryté pod povrchom pôdy až dovtedy, pokým sa v prednastavenom čase tlakom vody vysunú a zavlažujú. Po ukončení zavlažovacieho cyklu sa pomocou pružinového mechanizmu zasunú späť do púzdra pod úroveň terénu. Esteticky nenarušujú vzhľad záhrady, neobmedzujú Vás pri kosení a nespôsobujú poškodenie trávnika. Môžete zabudnúť na ťažkosti s rozťahovaním a upratovaním hadíc.

Prečo závlaha značky TORO?

Americká firma TORO patrí medzi svetových lídrov v oblasti závlah, závlah golfových ihrísk, športovísk, privátnej a verejnej zelene. Vďaka jej dlhoročným skúsenostiam, inovatívnym riešeniam a kvalitným použitým materiálom získate spoľahlivý a
moderný produkt na vysokej technickej úrovni.