Stavba plotov

Pletivové ploty

Pre svoje široké využitie je pletivové oplotenie jedným z najpopulárnejších oplotení. Pletivá sú vhodné na oplotenie Vašej záhrady, dvora, sadu, ako aj ihriska, parkov, lesných porastov alebo firemných objektov.  Atraktivitu pletivového oplotenia zvyšuje relatívne jednoduchá inštalácia, efektívnosť zriaďovacích nákladov a v neposlednom rade dlhá životnosť. Pozinkované a následne poplastované pletivové ploty sú prakticky bezúdržbové.

Panelové ploty

Jedinečné riešenie oplotenia, ktoré chráni Vaše súkromie, majetok i peňaženku.Betónové plotové dielce a stĺpiky sú vyrábané z vibrovaného betónu obohateného prísadami na zušľachtenie zmesi so železnou výstužou, čo im zabezpečuje odolnosť voči vetru, mrazu, snehu a slnečnému žiareniu.

Ploty z debniacich tvárnic

Výhodou debniacich tvárnic so systémom pero-drážka je rozmerová presnosť, vyššia pevnosť a jednoduchá manipulácia. Sú nepostrádateľnými stavebnými prvkami pri výstavbe súvislých nosných aj nenosných konštrukcií muriva, základov a oporných múrov. V kombinácii s plotovými strieškami je možné vytvoriť pre Váš dom, dvor alebo záhradu lacné a estetické oplotenie.